اولترافیلتراسیون

 

اولترافیلتراسیون (UF) یک فرآیند تصفیه فشار محور است که ذرات را از ترکیبات محلول با استفاده از یک رسانه غشایی ultrafine جدا می کند. اولترافیلتراسیون یک فناوری جداسازی عالی برای پیش تصفیه آب نمک زدایی ، پیش تصفیه اسمز معکوس و احیای فاضلاب و همچنین برای تولید آب آشامیدنی است.با بیش از 70 سال رهبری فن آوری جدایی و محصولات در بیش از 1000 نصب و راه اندازی فوق تصفیه در سراسر جهان ، ما مجموعه ای از محصولات طراحی شده برای جداسازی غشای برجسته ، بهره وری و کارآیی شدید و قابلیت اطمینان فوق العاده را ارائه می دهیم.

مانند اکثر روش های معمول تصفیه ، فیلترهای شن و ماسه و تصفیه رسانه برای تحویل پساب با کیفیت به کیفیت آب خام مداوم نیاز دارند ، که همیشه این امر ممکن نیست. آنها همچنین مانع مطلق را ارائه نمی دهند. فیلترهای رسانه سنتی به طور معمول ذرات را تا 5 میکرون کاهش می دهند.

با این حال ، اولترافیلتراسیون (UF) از این محدودیت ها رنج نمی برد. این فناوری از یک سد غشاء فوق تصفیه برای حذف ذرات 0.02 تا 0.05 میکرون ، از جمله باکتری ها ، ویروس ها و کلوئیدها استفاده می کند ، و استانداردهای کیفیت آب به طور فزاینده ای را در سراسر جهان برآورده می کند و یک کیفیت آب پایدار ، قابل اعتماد و پایدار را ارائه می دهد.

مزایای اولترافیلتراسیون(UF)

  • کیفیت بالا و سازگار با محصول با اندازه گیری کدورت (NTU) یا شاخص تراکم لجن (SDI) اندازه گیری می شود.
  • مدارا در برابر خرابی های کیفیت خوراک.
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی پیش تصفیه (پلیمر ، منعقد کننده ، تنظیم pH) و هزینه های مرتبط با آن برای دفع لجن.
  • ردپای کوچک و وزن کمتری نسبت به فیلترهای رسانه ای دارد.
  • هنگامی که به عنوان پیش فرض اسمز معکوس (RO) استفاده می شود ، UF همچنین به کاهش رسوب غشاهای RO کمک می کند ، که می تواند منجر به موارد زیر شود:
  • کاهش فرکانس تمیز کردن شیمیایی و در نتیجه ، کاهش هزینه های عملیاتی و خرابی.
  • پتانسیل عملکرد RO در شار بالاتر ، غشاها و رگهای کمتری – که منجر به کاهش هزینه سرمایه برای سیستم RO می شود.
  • ویژگی های خدمات قدرتمند ما در تصفیه فوق العاده تصفیه ما از IntegraFlux ™ ماژول های Ultrafiltration و IntegraPac ™ Skids Ultrafiltration که از آخرین فیبر X نفوذپذیری بالا برای بهبود بهره وری و بهره وری بهره می برند. این ماژولها غشای فیبر توخالی PVDF را در یک پیکربندی جریان خارج با قطر منافذ اسمی 0.03 میکرون تشکیل می دهند و آنها را به عنوان یک انتخاب عالی برای محافظت از فرآیندهای پایین دست مانند اسمز معکوس تبدیل می کند. این ماژولها با داشتن یک منطقه غشایی فوق تصفیه پیشرو در صنعت با مصرف انرژی کم و شیمیایی ، عملکرد برتر را ارائه می دهند و به طور موثر تعداد ماژول های مورد نیاز برای طراحی شما را به حداقل می رساند. ماژول ها یک گزینه عالی برای قابلیت حذف بالا برای ویروس ها ، باکتری ها ، مواد جامد معلق ، کلوئیدها و پاتوژن های موجود در آب هستند و توسط NSF International تحت NSF / ANSI Standard 61 تست و تایید شده اند ، همچنین دارای گواهینامه های NSF / ANSI 419 LRV هستند. استفاده ایمن در برنامه های کاربردی آب آشامیدنی.
  • ماژول های IntegraFlux ™ و IntegraPac of ماژول های ultrafiltration تحت فشار (UF) تحت فشار این انعطاف پذیری را برای انتخاب ماژول های ultrafiltration با درجه استاندارد یا ماژول های تصفیه درجه برتر با فیبر XP دارند ، که تا 35 درصد نفوذ بیشتری نسبت به ماژول های نسل قبلی دارند و نتیجه راندمان عملیاتی و بهره وری بهبود یافته است. ماژول های UF IntegraFlux ™ UXA-2680XP UF ما با فیبر XP ارائه دهنده عملکرد شارژ بالا ، انرژی کم و طراحی آنها باعث می شود که ماژول های سوئیچینگ آسان شود – هیچ تغییر سخت افزاری یا فرایندی لازم برای جابجایی از ماژول های کوچکتر منافذ (MF) خود را ندارید.

اسلایدهای IntegraPac are ما از قبل مهندسی شده ، استاندارد شده و آماده مونتاژ است. آنها از ماژول های IntegraPac، ، قطعات کمکی و لوله کشی تشکیل شده اند و می توانند به طرز چشمگیری طراحی ، مونتاژ و نصب را ساده کنند.

ارسال نظر