Revolution Slider Error: Slider with alias shop not found.
Maybe you mean: 'home-1' or 'home-2' or 'home-2-content' or 'home-3' or 'home-4' or 'home-5-slider-2'

تجهیزات

محصولات کاریز واتر

هوزینگ استیل

در فرآیندهای صنعتی از ابتدا تا انتهای یک فرآیند نیاز به فیلتراسیون آب با دبی جریان بالاست. همه ی محفظه های فیلتر از جنس استیل 316L و با فلنج هایی با قطر ورودی و خروجی DN100 PN16 هستند. آب قبل از ورود به دستگاه اسمز معکوس، حتما تصفیه مقدماتی می شود. هوزینگ های فیلتر تصفیه آب جهت عملیات پیش فیلتراسیون قبل از سیستم های اسمز معکوس، نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون جهت حذف ذرات معلق تا میکروناژهای پایین مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات کاریز واتر

هوزینگ و فیلتر بیگ وان

یک مخزن پلی پروپیلن منحصر به فرد برای کاربردهای حرفه ای می باشد. این محصول دارای عملکرد بالا و یک محصولات قابل اعتماد است. برای جمع آوری مقادیر زیادی از آب طراحی شده، که مجهز به فیلتر دو شاخه ای کمپرسور است که می تواند عناصر فیلتر را در خود جای دهد. این مخزن با یک گیره فولادی ضد زنگ ارائه شده است که شما را قادر می سازد تا در طول عملیات تعمیر و نگهداری به راحتی درب را باز و بسته نمایید.

محصولات کاریز واتر

فلومتر تابلویی و استوانه ای

فلومتر یا جریان‌سنج وسیله ایی برای سنجیدن شدت‌ جریان سیال به‌ صورت آنی نشان می باشد. به عبارت دیگر، می توان گفت فلوتر حجم آب عبوری را نسبت به واحد زمان نشان می‌ دهد. فلومتر بیشتر در صنعت تصفیه آب استفاده می‌شود. استفاده از آن برای اندازه‌ گیری دبی رایج می باشد

محصولات کاریز واتر

ممبران 4 اینچ و 8 اینچ

میکرو فیلتراسیون: ذرات بزرگ تر از ۰/۰۸ میکرومتر را حذف می‌ کند. میکرو فیلتراسیون به منظور حذف مواد جامد معلق باقی‌مانده‌ استفاده می‌ شود و حذف باکتری را به منظور ضد عفونی کردن مؤثر آب و همچنین به عنوان یک روشی برای جلوگیری از اسمز انجام می‌ دهد.

اولترا فیلتراسیون: ذرات بزرگتر از ۰/۰۰۵ میکرومتر را حذف می‌ کند. اولترا فیلتراسیون‌ها برای بسیاری از برنامه‌ های کاربردی مانند فیلتراسیون استفاده می‌ شود.  همچنین آن‌ ها قادر به حذف ویروس‌ ها و برخی از آندوکسین‌ ها هستند.

نانوفیلتراسیون: به عنوان شل‌ کننده شناخته شده و می‌ تواند ذرات کوچکتر از ۰/۰۰۱ میکرومتر را عبور دهد و برای حذف ترکیبات محلول از فاضلاب استفاده می‌شود.

محصولات کاریز واتر

هوزینگ کارتریج پلی اتیلن و پایه هوزینگ

هوزینگ، در صنعت آب به پوسته یا محفظه فیلتر های میکرونی گفته می شود. در واقع، وظیفه نگهداری از فیلترهای میکرونی بر عهده هوزینگ است. در صورتی که آب کم باشد، از هوزینگ های تک المان و در صورتی که آب بالا باشد از هوزینگ های چند المانه استفاده می گردد. هوزینگ ها به دو دسته ضد جلبک و شفاف  و نشکن تقسیم می شوند.

محصولات کاریز واتر

شیر فیلتر شنی و سختیگیر

شیر یدک فیلتر شنی جهت استفاده راحت از سیستم تصفیه است. با حرکت دستة شیر از یک حالت به حالت دیگر، کار فیلتر عوض می شود.

محصولات کاریز واتر

مخازن FRP و اتصالات آن

مخازن FRP از دو جداره تشکیل شده است که لایه داخلی آن از جنس پلی اتیلن و جداره بیرونی از کامپوزیت می باشد. هدف از لایه کامپوزیتی ایجاد تحمل فشار مخزن اف آر پی می باشد. قبلا مخازن اف آر پی از فلز ساخته می شد که به دلیل خوردگی شدید عمر کوتاهی داشتند. تولید مخازن FRP جزو تکنولوژی های برتر می باشد و این شرکت برای اولین بار در خاورمیانه به تکنولوژی ساخت آن دست یافته. تمام مراحل طراحی ساخت قالب، روئینگ و تست هیدرواستاتیکی مخازن در این شرکت انجام می گیرد.

محصولات کاریز واتر

فیلتر دیسکی

فیلتردیسکی جهت جداسازي ناخالصي هاي معلق موجود در آب با رنج های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. فیلترهای دیسکی برای فیلتراسیون آب چاه و در صنعت کشاورزی و تصفیه آب صنعتی بسیار کاربرد دارد. درنگاه کلی به این نوع فیلتر نمودن آبهای خام از قبیل آب چاه آب لب شور آب دریا و آب رودخانه برا مصارف صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیند های نمک زدایی به پیش تصفیه آب بیشتری نیاز دارد. در این مرحله، اول این فیلتر کاربرد دارد در موارد خواص اگر آب خام آب چاه موارد شیمیایی دارد.

محصولات کاریز واتر

پرشر سوئیچ

پرشر سوئیچ یا کنترل کنندة فشار جهت تنظیم فشار مخازن یا جلوگیری از افزایش فشار در محیط های تحت فشار در صنعت کاربرد فراوان دارد. معمولا پرشر سوئیچ ها به صورت مکانیکی با مکانیزم های بوردون، دیافراگم و بلوز در نقطه ست پوینت یا تنظیم یه رله را فعال نموده و با فرمان کنتاکت خود، در خروجی به عنوان یک کنترلر ON و OFF عمل می نماید.

محصولات کاریز واتر

پرشروسل 4 اینچ و 8 اینچ

پرشر وسل محفظه ای برای قرار گرفتن ممبرین در دستگاه تصفیه آب می باشد. در صنایع سیستم، نانوفیلتراسیون، اسمز معکوس کاربرد مهم و وسیعی دارد. پرشر وسل ها در جنس پوسته، ورودی و خروجی خوراک، محدوده عملکرد دمایی، محدوده عملکرد فشاری، محدوده عملکرد و اندازه مختلف و محل قرارگیری پورت های ورودی و خروجی تفاوت هایی دارند. پرشر وسل ها همگی سطح داخلی صافی دارند که برای آب بندی بهتر ممبرین در دستگاه تصفیه آب تعبیه شدند و باعث سهولت جابجایی آن درون وسل میشوند.

محصولات کاریز واتر

انواع فیلتر کارتریج الیافی و نخی

با عبور آب لوله‌ کشی شهری از درون لوله‌ ها و ذرات معلق متفاوتی به آن وارد شده و با آب حمل می‌ شوند. برخی از این ذرات مانند: گردوغبار، گل‌ولای، ذرات خاک رس، قطعات کوچکی از مواد آلی، دانه‌های شن و ماسه و غیره. مجموع این اجزا در کنار هم به نام رسوب شناخته می‌شوند و فیلتر آب مخصوصی برای حذف آن ها از آب آشامیدنی وجود دارد. فیلترهای الیافی رسوب‌گیر کاربرد بسیاری در سیستم‌ های تصفیه آب اسمز معکوس دارند و باعث جلوگیری از آسسیب دیدگی غشای اسمز معکوس می شود.

محصولات کاریز واتر

شیر برقی

شیر برقی قطعه ای کوچک اما پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد. این قطعه کوچک در ابعاد و سایز های مختلف و با ولتاژ کاری متفاوت از 12 ولت تا 220 ولت ساخته می شود. این قطعه به عنوان یک قطع کننده مسیر مواد مختلف به کار می رود.