تصفیه آب برای صنایع کشاورزی

 

بازار کشاورزی با مسائل مربوط به تصفیه آب در ارتباط با تقاضای روزافزون برای آبیاری ، کیفیت آب به خطر افتاده ، کاهش دسترسی و گسترش مقررات دولت مواجه است. بخش پردازشگر سبزیجات و میوه نیز در بازار با مسائل و مقررات مربوط به تصفیه آب روبروست که شامل شستشوی سبزیجات، میوه و بازیافت پساب است.

در مورد بخش های لبنیات و CAFO در بازار تولیدکننده محصولات کشاورزی ، انبارداری کود ، درمان و رعایت مقررات مربوط به مقابله با مقررات مهمترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. فن آوری های تصفیه آب مورد استفاده در بازارهای کشاورزی شامل موارد زیر است:

  • پیش تصفیه
  • اسمز معکوس
  • اختلاط هوادهی
  • کاریز زرآب ، راه حلهای مدیریت آب سفارشی و تصفیه آب یکپارچه مخصوص پروژه، برنامه را ارائه می دهد و به مشاغل کشاورزی کمک می کند تا از طریق استفاده مجدد و بازیافت دوباره پیشرفت کنند.

واحدهای نانوفیلتراسیون
واحدهای حذف سولفات ، نیترات
منابع آبی که به طور سنتی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد شامل آب های سطحی ، آب های زیرزمینی ، فاضلاب های شهری و صنعتی به طور صحیح تصفیه شده و کودهای مایع ذخیره شده در تالاب ها در مزارع بزرگ لبنیات و خوکی است. از آنجایی که کشاورزی تجاری بیشتر و بیشتر آب مصرف می کند ، هر دو جریان فاضلاب و الزامات نظارتی افزایش می یابد. برای اطمینان از سودآوری ، عملیات کشاورزی تجاری باید از دیگر موارد مورد نیاز مصرف آب ، میزان رشد باکتریها و کاهش بیماریهای ناشی از آب را کاهش دهد.

برای اجرای مدیریت فاضلاب مؤثر ، راه حل های تصفیه فاضلاب برای کشاورزی باید فاقد مواد شیمیایی باشد که به یکی از سنگ بنای اجرای یک تجارت موفق کشاورزی تبدیل شده است. تجهیزات ما راه حل های مقرون به صرفه و عاری از مواد شیمیایی را برای تصفیه و استفاده مجدد از مقادیر زیادی از فاضلاب های حاصل از عملیات کشاورزی ارائه می دهد.

تصفیه فاضلاب

فاضلاب موجود در مزارع دام و خوراک دام بسیار بو و سمی است که حاوی نیترات و فسفر زیاد است ، باکتری های بیماری زا و آنتی بیوتیک ها. تاکستان ها نیاز به تصفیه فاضلاب ویژه ای دارند که شامل حذف مواد جامد ، کنترل باکتری ها ، سوخت گیری غشایی و خنثی سازی pH می باشد.

شرکت کاریز زرآب متکی به انواع مختلفی از برنامه های رایانه ای است تا بتواند سیستم هایی متناسب با نیازهای آبرسانی و کاربردهای خاص مشتریان ما طراحی کند. فن آوری ما می تواند چالش برانگیزترین چالش تصفیه آب کشاورزی را برطرف کرده و نیازهای هر مشتری منحصر به فرد را برآورده سازد.

ارسال نظر